Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...
 
IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Poziomy wampirów

Go down 
AutorWiadomość
Avenity Nailah
Królowa
Avenity Nailah

Liczba postów : 38
Dołączył/a : 04/07/2013

Poziomy wampirów Empty
PisanieTemat: Poziomy wampirów   Poziomy wampirów EmptyNie Lip 07, 2013 4:53 pm

Poziomy wampirów

Poziomy w dużej części są zależne od odporności danego osobnika na chorobę, jaką jest wampiryzm. Organizmy jednych wyciągnęły korzyści i wyniosły ich nawet na poziom A, innych natomiast nie wytrzymują wirusa i utrzymują się na poziomie D, wolno podążając ścieżką prowadzącą wprost do śmierci.


 • Poziom A (wampiry szlachetne) - wampiry, które po czasie egzystencji potrafiły okiełznać samych siebie i swoje cechy, co pozwala im zgłębiać nawet tajniki magiczne i swobodnie poruszać się na słońcu. Jest to tak zwana "wampirza szlachta", która z reguły składa się z osób, które darzyć należy szacunkiem - są oni bowiem najsilniejsi ze wszystkich wampirów, najstarsi i najlepiej znają wampirzą naturę. Zdecydowanie najlepiej radzą sobie ze swoimi magicznymi zdolnościami. Mogą najskuteczniej zamieniać ludzi w wampiry, a ich "cudowne ugryzienie" sprawia, że przemiana przechodzi najmniej boleśnie ze wszystkich innych.
  zapisy zamknięte

 • Poziom B (wampiry wyższe) - wampiry, które również potrafią posługiwać się sztuką magiczną, aczkolwiek nieco słabsza niż w przypadku Poziomu A. Często nazywane są "dziećmi szlachetnych", bowiem niekiedy można zauważyć, że trzymają się blisko Wampirzej Arystokracji. Poza tym wiodą zwyczajne życie. Również mogą zamieniać ludzi w wampiry, jednakże już z normalnym bólem przemiany.
  zapisy otwarte

 • Poziom C (wampiry pośrednie) - najzwyklejsze w świecie wampiry, które nie wyewoluowały na tyle, by panować jakoś szczególnie nad swymi magicznymi zdolnościami. Są to istoty wiodące zwyczajne, wampirze życie, bez jakikolwiek rewelacji. Tak jak pozostałe poziomy mogą zamieniać ludzi w wampiry, jednakże w ich przypadku ból jest już dużo większy.
  zapisy nieograniczone

 • Poziom D (wampiry niskie) - nie panują do końca nad swymi wampirzymi zdolnościami, bywa, że się nie kontrolują, a oprócz tego niekiedy mają dziwne zachowania na tle psychiki. Słońce natomiast bardzo często sprawia, że giną w męczarniach, bowiem na poziom D oddziałuje wyjątkowo mocno. Nie mają jak porównywać się z Wampirami poziomu A.
  Najczęściej są to dopiero co stworzone wampiry. Dopiero po czasie mogą - albo i nie, jeżeli ich wolą jest pozostanie bestią - okiełznać swoje cechy. Mogą zamieniać ludzi w wampiry, jednakże przemiana w ich wykonaniu jest dla śmiertelnika bardzo bolesna, a gdy już stają się oni krwiopijcami, są bardzo, ale to bardzo słabi i niezdolni do dłuższego życia.
  zapisy nieograniczonePoziomy sztucznych wampirów

Poziomy zależne są od siły wyewoluowania danego osobnika. Sztuczne wampiry potrafią wyjść na wyższe poziomy spożywając krew naturalnych wampirów.


 • Poziom A - są to wampiry, które wyewoluowały ze stopnia B lub też wampiry stworzone ze specjalnym zamysłem - są potężniejsze, silniejsze i niekiedy przewodzą pozostałym sztucznym krwiopijcom. Znakomicie posługują się swoją magiczną zdolnością, są szanowani w swych szeregach i niemal zawsze stoją po stronie ludzi - w końcu do tego zostały stworzone. To właśnie na ich tworzeniu naukowcy skupili się najbardziej.
  zapisy ograniczone

 • Poziom B - każdy stworzony sztuczny wampir (przynajmniej z zamysłu) wprowadzany był w właśnie ten poziom. Są to zwyczajne, zdrowe osobniki, posiadające jedną magiczną zdolność. Zajmują stronę ludzi, pomagają im w ich walce z naturalnymi wampirami.
  zapisy nieograniczone

 • Poziom C - poziom ten opisuje jedynie te osobniki, których nie udało się stworzyć tak, jak powinno to wyglądać - często są one wybrakowane, w pewnych częściach zepsute itp. Podobnie jak poziom A i B, posiadają magiczną zdolność, jednakże nie są już tak wyspecjalizowani w posługiwaniu się nią. Niestety (albo i stety), można do nich również zaliczyć wampiry, które wymknęły się spod kontroli swych twórców - niekiedy bywają one naprawdę niebezpieczne, prowadząc własne życie i nie stojąc po stronie ludzi. Często to właśnie one sprawiają więcej problemów zarówno śmiertelnikom, jak i naturalnym wampirom, niż ich "normalni" wrogowie...
  zapisy nieograniczone

Powrót do góry Go down
http://czarny-blask.forumpl.net
 
Poziomy wampirów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarny Blask :: Informacje :: Kompedium :: Wiedza o Świecie-
Skocz do: