Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...

IndeksCalendarFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Nabór na Mistrzów Gry

Go down 
AutorWiadomość
Sahir Nailah
Król

Liczba postów : 106
Dołączył/a : 04/07/2013

PisanieTemat: Nabór na Mistrzów Gry   Czw Sie 22, 2013 6:27 pm

Forum, jak wiadomo, by się trzymać na nogach potrzebuje MG i dobrej fabuły - jeśli chcesz wraz z administracją współtworzyć tego pbf'a - to śmiało zapraszamy!

Kod:
[b]Posiadane doświadczenie:[/b]
[b]Czas wolny przeznaczony na forum:[/b]
[b]Czy wchodząc na pozycję MG masz już gotową jakąś fabułę?[/b]
Powrót do góry Go down
Elisa

Liczba postów : 1
Dołączył/a : 05/09/2013

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Wto Wrz 10, 2013 4:38 pm

Posiadane doświadczenie: Raczej nikt już nie kojarzy forum o arystokratycznych wampirach, gdzie mordy były na porządku dziennym? Ale owszem, przez kilka lat gry nieco doświadczenia złapałam tu i tam ;)
Czas wolny przeznaczony na forum: Przede wszystkim popołudnia i wieczory (niestety szkoła mnie dotyczy ;x)
Czy wchodząc na pozycję MG masz już gotową jakąś fabułę? Kilka mniejszych questów, czy nawet mini-event? Już coś w swojej główce posklejałam ;D
Powrót do góry Go down
Avenity Nailah
Królowa

Liczba postów : 38
Dołączył/a : 04/07/2013

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Wto Wrz 10, 2013 6:50 pm

Elisa napisał:
Posiadane doświadczenie: Raczej nikt już nie kojarzy forum o arystokratycznych wampirach, gdzie mordy były na porządku dziennym? Ale owszem, przez kilka lat gry nieco doświadczenia złapałam tu i tam ;)
Czas wolny przeznaczony na forum: Przede wszystkim popołudnia i wieczory (niestety szkoła mnie dotyczy ;x)
Czy wchodząc na pozycję MG masz już gotową jakąś fabułę? Kilka mniejszych questów, czy nawet mini-event? Już coś w swojej główce posklejałam ;D
A wiesz, chyba nawet wiem, jakie forum masz na myśli... ;) Ale nie jestem do końca pewna.
Tak czy siak, ja bardzo chętnie przystałabym na Twoje zgłoszenie, jednak zainteresowana byłabym najpierw Twoją KP (sama rozumiesz, zerknęlibyśmy na Twój sposób pisania etc, byłby to Twój swego rodzaju "test"). Generalnie jestem na tak, ale, tak jak mówię, poczekam najpierw na Twą kartę. ^^

Chodź, zatańczymy dla Nas ten ostatni raz.
Tu na zgliszczach świata, piękna noc uniesie Nas do gwiazd
i zamalujemy wszechświat Nasz bez używania farb,
akompaniamentem tętna rytmu serca nagich prawd.
Powrót do góry Go down
http://czarny-blask.forumpl.net
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   

Powrót do góry Go down

Nabór na Mistrzów Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór na MG!
» Nabór do X-Men i rozwój grupy