Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...
 
IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Alinsa Engel

Go down 
AutorWiadomość
alinsaLiczba postów : 1
Dołączył/a : 05/09/2013

Alinsa Engel Empty
PisanieTemat: Alinsa Engel   Alinsa Engel EmptySob Wrz 14, 2013 12:28 pm

Alinsa Engel:

Wiek 19/20:

Alinsa zna świat tylko od 4 miesięcy. Straciła prawie całą pamięć w laboratorium. Jej wspomnienia są pełne bólu, zniechęcają ją do dogłębnego sprawdzenia historii, swego pochodzenia. Dziewczyna wygląda na około 20 lat.

Poziom wampiryzmu A:

Był to kosztowny, ale zarazem wielce udany eksperyment.  Jako jedna z nielicznych sztucznych wampirów otrzymała początkowo poziom A, lecz nie bardzo zdaje sobie sprawę, ze swych zdolności. Dopiero opanowuje swoje nadzwyczajne moce.

Organizacja:Wschodzące Słońce  

Należy do organizacji Wschodzącego Słońca, ale wcale nie przywiązuje się do pełnienia jej rozkazów. Za niesubordynację wiele razy została karana i upokarzana jako przestroga dla innych wampirów. Czasem za jej największe przewinienia pozwalano innym, sztucznym krwiopijcom testować, na niej destrukcyjne zdolności.

Ranga: Wyrzutek społeczny

Według papierów skazana była na 10 lat pozbawienia wolności, a w związku z tym na operacje zgłosiła się dobrowolnie. Niewiele  wiadomo o jej kryminalnej przeszłości. Dane te uciekły z tego świata, wraz z nadejściem jej amnezji. Alinsa jednak wątpi w to, że zawsze była traktowana jako wyrzutek społeczeństwa. Nie akceptuje swej przeszłości.

Magiczna zdolność:
Creo ignem...  Kontrola nad ogniem. Alinsa potrafi władać płomieniami. Umie wywołać ogień od wielkości zapalonej świeczki po niewielki pożar. Moc ta zależy od jej temperamentu. Zdarza się, że gdy jest skupiona potrafi precyzyjnie kontrolować niemałymi pożarami. Jednak jeśli jest w złym humorze (dzień jak co dzień ) to podpala często coś… niechcąca. Niby fajna zdolność, ale jest to dla niej bardziej przekleństwo, niż dar… [4/4] (nie licząc wypadków tej dyscypliny).

O Postaci:


Alinsa pamięta tyko jedno wspomnienie swojego życia:

Była sama. Leżała chyba w jakimś laboratorium. Doktorzy często prowadzili nad nią  bolesne eksperymenty. Jej ból był piekielny. Z płaczem błagała ich o litość, bezskutecznie...

Po swej przemianie nieczuła już bólu... Właściwie to w ogóle niczego nie czuła. Naukowcy stwierdzili dysfunkcje jej układu czuciowego.  Kobieta nie wie czym jest dotyk, powiew wiatru, czy też ciepło i zimno. Jej neurony przewodzą minimalną część bodźców, więc  czynią ją częściowo odporną na ból. Brak dotyku nie przeszkadza jej. Ten zmysł kojarzy jej się tylko z bólem i przeszłością. Jej charakter też znacznie uległ zmianie. Stała się potworem...

W przeszłości wiodła spokojne życie. Nigdy nie mieszkała, ani w luksusowej will, ani też nie w rozpadającej się lepiance.
W liceum postanowiła dorobić się na boku. Po znajomości dostała się do gangu. Następnie zaczęła się jej przygoda, ze sprzedażą narkotyków. Niestety wszystko szybko wyszło na jaw. Była już pełnoletnia, wyrok był surowy. Dziewczyna nie chciała tracić czasu w pace, więc skorzystała z opcji ratowania świata, przed wampiryzmem.


Sztuczna wampirzyca ulega chciwości, nienawiści czy żądzy niszczenia. Jest porywcza, okrutna, niezwykle brutalna i nieprzewidywalna. Jeżeli czegoś pragnie, bezwzględnie i bezdusznie do tego dąży. Uważa, że jej pierwszorzędny cel to ucieczka z tej porąbanej organizacji.  Jednak zawsze gdy próbowała uciec, inne sztuczne wampiry udaremniały jej ten wyczyn. Oddawały ją, w ręce bolesnej resocjalizacji szalonych naukowców Wschodzącego Słońca.  Drugim z jej celów jest dogłębne eksterminacja krwiopijców.  Jest w końcu sztucznym wampirem i ma to w genach. Uważa, że wampiry to wrzody i pasożyty na ciele ludzkiej cywilizacji. Warto dodać, iż ludzi omija z daleka. Boi się ich, a szczególnie  doktorów i naukowców. Uważa, że oni wszyscy są popieprzonymi sadystami.
Jest straszną egoistką. Można ją podać za wzór egocentryzmu. Dba przeważnie o siebie, więc zazwyczaj nie można liczyć, na jej pomoc. Łatwo ulega kaprysom, więc często żąda od innych Bóg wie czego.  Alinsa jest osobą konfliktową, prostacką i chciwą, skora do gniewu i jatki. Dziewczyna to policzek wymierzony prawu i sprawiedliwości. Jej uczynki są prozaiczne, bezczelne i najczęściej okrutne. Nie jeden raz pokazała nowemu, sztucznemu wampirowi, gdzie jest jego miejsce. Wampirzyca jest prawdziwą czarną owcą. Niezdolna do życia w grupie, chciwa, głupia i zazdrosna. Alinsa jest potworem. Lubuje się we krwi i zniszczeniu. Nie obchodzi ją bogactwo,  chwała, przyjaźń – Kocha jedynie mord i śmierć. Postać jest bardzo wybuchowa i łatwo wpada w szał. Nie przywiązuje wagi do niczego i do nikogo, jednocześnie pozostając w kontakcie z resztą świata.
Jest nielojalna  i często kłamie,  aby pozostać czystym.  Gardzi wszelkim dobrem i pomocą. Jej charakter sprowadza  się do prostej zasady:  Zabij niepotrzebnego oraz usuń z drogi to, co ci przeszkadza.  Jej motywem postępowania jest chęć zysku i pragnienie sprawiania sobie przyjemności. Nie widzi nic nagannego w braniu tego, co jej się podoba i to każdym możliwym sposobem. „A silni mają prawo brać co zechcą, słabi zaś są po to, by ich wyzyskiwać”. Alinsa nie ma sumienia i żadnych skrupułów, by postępować  moralnie.  Zawsze ma potrzebę, na wyrażenie własnego zdania. Zazwyczaj jest to chamski komentarz, lub  złośliwe skrytykowanie czegoś.  Jako wampir istnieje  krótko,  lecz zdążyła  zyskać sobie  licznych wrogów. Z reguły najpierw działa, a dopiero potem zadaje pytania.

Wygląd:

Eksperyment jest wysoki. Ma 181cm wzrostu.  Charakteryzuje  go blond włosy, sięgające łopatek. Wampirzyca posiada  lśniące, piwne oczy.  Pełne usta podkreślane czerwonym makijażem.  Jej skóra jest bardzo blada, zadbana i gładka. Dziewczyna jest szczupła i posiada wąską talie. Jej ciało wskazuje wysoką aktywność fizyczną. Na całym jej ciele widać zarysy mięśni. Paznokcie są potwornie długie i lekko zaostrzone, pomalowane na czarno.  Oprócz tego Alinsa posiada zgrabny tyłek, a jej „ 2 powody dla których warto kochać kobietę” są obfitych rozmiarów. Wampirzyca ma  długie, zadbane nogi.
Powrót do góry Go down
Sahir Nailah
Król
Sahir Nailah

Liczba postów : 106
Dołączył/a : 04/07/2013
Age : 25

Alinsa Engel Empty
PisanieTemat: Re: Alinsa Engel   Alinsa Engel EmptySob Wrz 14, 2013 2:02 pm

Hm... Wiesz... Po pierwsze będziemy musieli zmienić ci nazwę konta na "Alinsa Engel", mam nadzieję, że to nie problem : )

Po drugie - Wschodzące Słońce nie jest bestialską organizacją, ludzie dobrowolnie się tam oddają pod opiekę naukowców, by stać się sztucznymi wampirami... Co najwyżej można uznać, że twoja postać była zapędem jakiegoś nielegalnego eksperymentu pod nosem władzy, ale wtedy do Wschodzącego Słońca by nie należała. No i to maltretowanie - jak pisałem - organizacja ta nie znęca się nad nikim, chociaż sam proces tworzenia Sztucznych rzeczywiście jest bolesny.

Ta kontrola nad ogniem - ograniczenie 3/4. I oczywiście twoja postać musi mieć źródło ognia.

Proszę o poprawienie : )
Powrót do góry Go down
 
Alinsa Engel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarny Blask :: Informacje :: Księga Istnienia-
Skocz do: