Czarny Blask
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kontakt do dr Kay

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Memengwa Kay
Specjalista wirusolog
Memengwa Kay


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 04/09/2013

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 9:58 pm

Memengwa Kay korzysta z kilku różnych numerów telefonów (do niedawna także domowego, który uległ "samozniszczeniu"). Każdy z nich przeznaczony jest do innych celów i służy do kontaktu z innymi osobami bądź grupami osób.


***
Powrót do góry Go down
Campbell Alexander
Wojowniczka
Campbell Alexander


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 07/09/2013
Skąd : Manchester

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:01 pm

Campbell wybiera numer Dr. Kay z listy znajomych po czym wciska zieloną słuchawkę oczekując na połączenie z drugiej strony.
Powrót do góry Go down
Memengwa Kay
Specjalista wirusolog
Memengwa Kay


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 04/09/2013

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:06 pm

Telefon przeznaczony do rozmów z Organizacją odzywa się wibracjami. Po stronie Campbell sygnał łączenia trwa długo - Kay waha się, w końcu jednak odbiera i w słuchawce słychać pełen napięcia, oficjalny głos badaczki, zaś w tle szum jakby jazdy samochodem.
- Słucham.
Powrót do góry Go down
Campbell Alexander
Wojowniczka
Campbell Alexander


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 07/09/2013
Skąd : Manchester

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:14 pm

W pierwszej chwili kobieta zamiera, nie wiadomo z jakiego powodu, jednakże po krótkim wdechu i wydechu bierze się za siebie i zabiera głos.
-Dzień Dobry, czy dodzwoniłam się do Doktor Memengwa Kay? Z tej strony Campbell Alexander z organizacji. Potrzebuję z Panią pilnie porozmawiać...- urywa na moment oczekując odpowiedzi. Kto wie, może już wie o czym musi z Nią porozmawiać i rozmowa pójdzie o wiele łatwiej niż Bell przewidywała?
Powrót do góry Go down
Memengwa Kay
Specjalista wirusolog
Memengwa Kay


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 04/09/2013

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:26 pm

- Campbell...? - Kay powtarza bezwiednie. Po jej tonie można poznać, że usiłuje sobie przypomnieć, czy w ogóle kojarzy to nazwisko. Szybko jednak otrząsa się: - Ach, tak. Pamiętam panią, to chyba zasługa tej charakterystycznej fryzury - dodaje na rozluźnienie atmosfery po czym wraca do oficjalnego tonu. - Zatem proszę mówić, postaram się pomóc.
Powrót do góry Go down
Campbell Alexander
Wojowniczka
Campbell Alexander


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 07/09/2013
Skąd : Manchester

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:44 pm

Spesza się lekko słysząc wzmiankę o "charakterystycznej fryzurze", mimo wszystko każdy ma swój własny gust. Otrząsa się szybko po czym wraca umysłem do czasu obecnego.
- Dzisiaj za dnia miałam dość nieprzyjemnego gościa z prezentem...- urwała na chwilę, kładąc coraz większy ciężar na swoje słowa.- Kartka głosiła, iż jesteś w posiadaniu trzech ampułek krwii Sahir'a Nailah'a.- wzięła głęboki wdech pozwalając potoku słów na zwyczajnie spłynięcie po niej.-Ta osoba wie gdzie znajduje się jedna z ampułek, ale z tego co napisał można wywnioskować, iż napewno nie jest bezpieczna w laboratorium skoro udało mi się włamać do centrali...
Powrót do góry Go down
Memengwa Kay
Specjalista wirusolog
Memengwa Kay


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 04/09/2013

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 10:53 pm

Po drugiej stronie słuchawki zapadło przytłaczająco ciężkie milczenie. Gdyby nie cichy, jednostajny szmer pracującego silnika samochodu można byłoby pomyśleć, że doktor rozłączyła się, natomiast kiedy już się odezwała, zrobiła to szeptem i emanując niezwykłym chłodem.
- Do jasnej cholery... pieprzony idiota! Wybacz, to nie o tobie - sprostowała zaraz. Nawet nie zauważyła, jak szybko przeszła z rozmówczynią na 'ty', była tak przejęta, że konwenanse nie grały teraz żadnej roli. - Campbell, powiedz mi, ile godzin temu się to stało? I gdzie teraz jesteś?
Powrót do góry Go down
Campbell Alexander
Wojowniczka
Campbell Alexander


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 07/09/2013
Skąd : Manchester

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 11:30 pm

Przed powiedzeniem "Czy wciąż tam jesteś?" zatrzymuje ją przekleństwo rzucone ze strony Memengwy, jak widać nawet ona czasem potrafi wyjść z siebie. Charakterystycznie ściągnięte brwi ukazują się w tej samej chwili kied kobieta pyta ją o godzinę i adres.
-...Mniej więcej dwie godziny temu? Jestem obecnie przed knajpą "Upadły Anioł" w Sorresii, organizacja przysłała mi zlecenie na rozprawienie się z kłopotami.- kończy nie będąc pewna o co może chodzić szatynce jednakże po chwili odsuwa od siebie to pytanie.
-Kay, poszperałam troszkę w aktach organizacji, wiem kim jest Kruk. Czy pamiętasz może tą sprawę sprzed lat o wampirze, który pomagał ludziom..?- teraz z jej strony pada pytanie.
Powrót do góry Go down
Memengwa Kay
Specjalista wirusolog
Memengwa Kay


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 04/09/2013

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptySob Wrz 21, 2013 11:39 pm

Kay oparła głowę o szybę samochodu, by ukryć przed kimś, kto jej towarzyszył, całą gamę emocji, jaka przebiegła po jej zmęczonej twarzy. Zaskoczenie, złość, zniecierpliwienie i teraz niedowierzanie - jak mogła być taka głupia, by nie skojarzyć tego od razu? Właściwie to nie, nie powinna mieć do siebie wyrzutów. Od kilku dób była narażona na stres, nie dosypiała, większość czasu spędziła w drodze, nic dziwnego, że przejęta nerwami nie połączyła z tą sprawą faktów sprzed wielu, bardzo wielu lat.
- Więc to ON nazywa siebie Krukiem, tak...? - wysyczała, wciąż starając się mówić szeptem. - Ostatnie pytanie: czy o tym, co zrobiłam, wie jeszcze ktoś poza tobą?
Błagam... powiedz, że nie. Powiedz, że ta męska franca nie roztrąbiła tego całemu Wschodzącemu Słońcu... Niestety, to wcale nie było pewne.
Powrót do góry Go down
Campbell Alexander
Wojowniczka
Campbell Alexander


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 07/09/2013
Skąd : Manchester

Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay EmptyPon Wrz 23, 2013 3:42 pm

-Tylko Vivianne- odpowiada krótko zaraz po pytaniu, w tle można słyszeć nasilające się ludzkie głosy.
-Kay, jestem już na miejscu, odezwę się do Ciebie później. Do zobaczenia- zaraz po przekazaniu całej wiadomości Campbell rozłącza się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kontakt do dr Kay Empty
PisanieTemat: Re: Kontakt do dr Kay   Kontakt do dr Kay Empty

Powrót do góry Go down
 
Kontakt do dr Kay
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarny Blask :: Informacje :: Księga Istnienia :: Informacje o postaciach :: Telefony-
Skocz do: