Czarny Blask
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...
 
IndeksRejestracjaZaloguj

 

  Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Sahir Nailah
Król
Sahir Nailah

Liczba postów : 106
Dołączył/a : 04/07/2013
Age : 26

 Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin    Regulamin EmptyCzw Lip 04, 2013 9:30 pm

Regulaminy niezbyt chętnie wpadają w łapki użytkownikom i dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, jednak mimo wszystko należy pamiętać, że jest to kodeks niezmiernie ważny i zapoznanie się z nim jest wręcz konieczne. Dlatego też zapraszam do czytania zbioru zasad, jakie tutaj zgromadziliśmy my, admini, po to, by nam wszystkim grało się lepiej (skojarzenie z obietnicami polityków niewskazane).


  OGÓLNIE
  - Administracja to też ludzie, ma prawo się pomylić. Prosimy wtedy o grzeczne zwrócenie uwagi, a nie wykłócanie się, rządzenie i niepotrzebne krzyki - takim sposobem nie dojdzie się do żadnego porozumienia. Należy pamiętać, że admini nie urzędują na forum 24 godziny na dobę, też mają swoje prywatne życie. Poczekaj cierpliwie na akcept, nie denerwuj się, nie wyzywaj, nie obrażaj, nie nastawiaj innych przeciwko władzom.

  - Swoje skargi i sugestie dotyczące forum należy składać tylko i wyłącznie w przeznaczonym do tego temacie z propozycjami. Nie wypełniamy skrzynki Administracji wiadomościami, tak samo z gg. Prosimy uszanować to, że numer gadu gadu może być również prywatnym numerem admina, na którym chciałby zwyczajnie porozmawiać ze znajomymi i odprężyć się, a nie wiecznie dyskutować na temat forum i propozycji userów. Oczywiście, szanujemy Wasze pomysły i wkład w forum, jednakże chyba sami potraficie się domyśleć, jak bardzo takie wypisywanie może być męczące, hm?

  - Nie wolno umieszczać na forum treści uważanych za wulgarne, pornograficzne czy rasistowskie. Nie dotyczy to jednak fabuły, na której wszystko jest dozwolone - czy to przekleństwa czy sceny erotyczne. Rejestrując się na naszym PBF'ie licz się z tym, że możesz tu spotkać się dosłownie ze wszystkim.

  - Nikt nie musi się tu kochać i wielbić, jednakże... szanujmy innych. Odnośmy się do siebie kulturalnie i z szacunkiem. Nie zwyzywajmy innych, tylko dyskutujmy na poziomie, zachowując spokój i argumenty. Nie każmy Administracji wstydzić się za siebie.

  - Zachowuj klimat forum. Oczywistym jest fakt, że każdy wampir widzi ludzi raczej jako smaczne przekąski, niż kogoś, w kim można się zakochać i założyć rodzinę, później zmieniając w wampira - nie, nie, nie, to nie jest "Zmierzch" ani żadne "Pamiętniki Wampirów", tutaj należy liczyć się z faktem, że wszędzie trzeba mieć oczy szeroko otwarte.

  UŻYTKOWE

  - Nazwą użytkownika musi być imię i nazwisko Twojej postaci - żadnych kasiuniek14, alutek_, itd. Jeżeli przez pomyłkę rejestrując się napiszesz same imię, administracja będzie musiała zmienić Ci nick.

  - Można posiadać maksymalnie 3 konta. Prosimy nawet nie prosić o zwiększenie tego limitu, ponieważ nie chcemy na forum wiecznie zaniedbywanych postaci, których ilość u jednego użytkownika wynosi 8.

  - Każdy post w fabule powinien zawierać co najmniej 3 rozbudowane zdania. Należy przestrzegać zasad ortografii oraz interpunkcji. Jeśli posiadasz z tym problemy, korzystaj z przeglądarki podkreślającej błędy lub zwyczajnego słownika. Myśli postaci zapisujemy kursywą, wypowiedzi od myślnika. Używamy czasu przeszłego, 3 lub 1 osoby liczby pojedynczej. Proszę również pamiętać o tym, że ŻADNA postać nie jest idealna, nie jest tzw. bossem, bogiem, nie jest niezniszczalna. Nie można w swoim poście narzucać wolę postaci, z którą sesjujemy (na przykład napisać, że osoba ta wyszła z pomieszczenia, w którym jeszcze przed chwilą stała i rozmawiała). Sprawujemy władzę tylko i wyłącznie nad swoim własnym bohaterem.

  - Nie potrzeba zgody na zabicie drugiej postaci. "Mocniejsze" walki odbywają się po prostu pod okiem Mistrza Gry. Dlatego też, drogi użytkowniku, licz się z tym, że jeżeli pragniesz, by Twoja postać pożyła na forum dłużej, musisz mieć na nią naprawdę czujne oko.

  - Można przebywać tylko w jednym miejscu jednocześnie - bilokacja nie jest dozwolona.

  - Mistrzowie Gry mają prawo reagować dosłownie w każdym momencie rozgrywki - nie oznacza to jednak, że będą wchodzić do każdego tematu i przerywać wszystkie możliwe wątki dla własnego widzimisię. Takie spojrzenie na MG jest, co najmniej, mylne.


  TECHNICZNIE...

  - Nie można reklamować innych for na CB (ChatBox) - do tego służy osobny dział z reklamami i wymianą bannerów.

  - Avatary większe niż 200x300 px są zabronione. Musi to być fotografia przedstawiające Twoją postać, najlepiej ktoś nieznany, nie żadni aktorzy i modele z pierwszych stron gazet.

  - Przed akceptacją Karty Postaci nie można pisać na fabule.

  - Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, użytkownicy natomiast zobowiązani są do zapoznania się z nim. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

  - Za nieprzestrzeganie któregokolwiek z powyższych postanowień regulaminu grozi ostrzeżenie, a po 5 ostrzeżeniach następuje ban.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarny Blask :: Informacje :: Kompedium :: Regulamin-
Skocz do: