Czarny Blask
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdy kurtyna Mroku zapada, zaczynamy Maskaradę...
 
IndeksRejestracjaZaloguj

 

 Organizacje

Go down 
AutorWiadomość
Avenity Nailah
Królowa
Avenity Nailah

Liczba postów : 38
Dołączył/a : 04/07/2013

Organizacje  Empty
PisanieTemat: Organizacje    Organizacje  EmptyPią Lip 05, 2013 1:14 pm

Ludzie


  Wschodzące Słońce - Można ich nazwać Łowcami Wampirów i zarazem naukowcami - jest to jak na razie jedyna znana i działająca jawnie organizacja, która postanowiła przeciwstawić się krwiopijcom, swe początki już mająca w XVII wieku. To właśnie oni, dzięki błyskotliwości Memengwy Kay, stworzyli "sztuczne wampiry" około 2003 roku, które działają pod ich komendą oraz to oni starają się zinfiltrować szeregi wroga, by poznać jego słabości - jak im to wychodzi? Niestety dość kiepsko - oponent jest dużo liczniejszy, w dodatku silniejszy, jednak nazwali się tak nie na darmo - nie tracą nadziei, że jutro znowu wstanie słońce.
  Mają oni charakter militarny, toteż hierarchia jest następująca:

 • Generał - jeden na całą organizację
 • Audiutant Generała Armii - jedyna osoba w armii, która może Generała po uchu trzepnąć bez większych konsekwencji
 • Doktor - Jedna osoba kierująca całym działem naukowym
 • Generał brygady - wybiera się ich w zależności od liczebności wojska
 • Audiutant - każdy generał brygady może mieć jednego audiutanta
 • Wojownicy - chyba jasne... nabór nigdy nie jest ograniczany!
 • Naukowcy - nigdy ich dość!
 • Wsparcie - osoby kryjące się pod tym tytułem są naprawdę zróżnicowane - od sprzątaczek, po medyków i techników.


Wampiry


  Pierwotni - Czyli innymi słowy - wampirza arystokracja. W grupie tej można znaleźć głównie najstarsze i jednocześnie najpotężniejsze okazy krwiopijców, osobniki, którym należy się szacunek. Najczęściej posiadają poziomy A.
  Jako, że są niezwykle wysoko postawieni (ponad inne wampiry), często pełnią rolę swego rodzaju sądów, wystawiając wyroki. Nierzadko pozbywają się nędzników, skazując ich na śmierć. Pozostałe wampiry czują niezwykły respekt przed tą elitarną grupą, która pozostaje nieuchwytna dla zwyczajnych śmiertelników. Nie wiadomo nawet, czy Pierwotni kiedykolwiek zadawali się z jakimkolwiek człowiekiem... chyba, że w roli obiadu.

  Dzicy - Urodzeni łowcy, tropiciele, całkowicie odmienna część wampirów, co prawda cywilizacją nie gardzących, ale dalece od nich odstający. Kochają zacisza, naturę, w niej właśnie czując się spokojnym, choć potrafią godzinami się wpatrywać w dokonania społeczeństwa, wgapiając w lśniące neony... Są jakby... zezwierzęceni, mają wyczulone pierwotne instynkty, zaś charakterek to posiadają iście przewrotny - chyba nikt nie ma tak silnej woli przetrwania, jak oni i żaden z krwiopijców nie potrafi doszukać się w życiu tak wiele światła, tak, jak oni to robią. Potrafią być zarówno wspaniałymi kompanami, często wiążą się dożywotnio czy to więzią miłości, czy przyjaźni, mając poczucie przynależności, a zarówno zaciekłymi wrogami - wtedy biada temu, kto się naraził. Dzicy są po prostu... dzicy.

  Miastowi - Wampiry, które nie wyróżniają się niczym konkretnym na tle swoich pobratymców. Jak sama nazwa wskazuje, zwykle zamieszkują miasta, wybierając życie wśród śmiertelników. Ukrywają swoją prawdziwą tożsamość, jednocześnie posilając się niewinnymi ludźmi gdzieś w ciemnych uliczkach. Oprócz tego posiadają pewną żyłkę do interesów, handlu; często zajmują się czarnym rynkiem, jak i przejmują wysoko postawione posady - są szefami, właścicielami barów, klubów nocnych i licznych agencji towarzyskich. Niezwykle zaradni, posiadający dużo jaśniejszy umysł od swych konkurentów, śmiertelników.
Powrót do góry Go down
https://czarny-blask.forumpl.net
 
Organizacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarny Blask :: Informacje :: Kompedium :: Wiedza o Świecie-
Skocz do: